CicekCicek.com olarak en taze ve özenle seçtiğimiz çiçeklerimizi, profesyonel tasarımcılarımızla birlikte  size özel hazırlayıp, istediğiniz yere istediğiniz saatte teslim etmek için haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Sorunsuz ve %100 memnuniyet misyonuyla büyük bir özveri ile çalışan ekibimiz en ufak sorun yaşamadan tasarımlarımızlarla sizleri buluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak yine de aklınıza takılan soruları cevaplamak için bu bölümü hazırladık.

Cevap bulamadığınız her türlü soru için 0850 302 05 05 arayabilir veya destek@cicekcicek.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Siparişler nasıl teslim ediliyor?

CicekCicek.com olarak tüm siparişlerinizi İstanbul merkezli ofisimizde profesyonel ekibimiz tarafından hazırlıyor, kendi araçlarımızla ürünlerinizi istediğiniz gün ve saatte sorunsuz teslim ediyoruz.

İsteğe bağlı olarak Şişli merkezli ofisimizden siparişlerinizi bizzat teslim alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, 0850 302 05 05 nolu çağrı hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Sitenizdeki alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği bizim için en önemli konu konumundadır.Sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır.Ödeme aracı bilgilerinizin hiç biri 3. Kişilerle paylaşılmamakta olup, CİcekCicek.com tarafından saklanmamaktadır.

 

Siparişlerimde görseldeki ürünler mi gönderiliyor?

CicekCicek.com ekibinin profesyonel çalışanları tarafından hazırlanan ürünler, sipariş ettiğiniz ürünün görselinin aynısıdır.Sorunsuz şekilde kendi ekibimiz tarafından teslim edilmektedir.

 

Siparişimin yanında fatura olacak mı?

Hediye amaçlı gönderilen ürünlerin yanına hiç bi şekilde fatura koymuyoruz.Fatura temini için destek@cicekcicek.com adresine mail atıp talepte bulunmanız gerekmektedir.

 

Çiçek ürünlerinizin tazeliği ne kadar sürüyor?

Çiçek ürünlerimizin hepsi sürekli olarak taze olarak temin edilip, size özel hazırlanmaktadır.%100 müşteri memnuniyeti misyonu ile hareket eden firmamız memnuniyetsizlik durumunda koşulsuz iade almaktadır.

 

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Kalite standartlarımızı bozmamak için şuan için maalesef İstanbul içi gönderim sağlayabiliyoruz.

 

Siparişlerim aynı gün teslim edilir mi?

15.00 ‘ a kadar verilen tüm siparişleriniz özel araçlarımız tarafından istediğiniz şekilde, istediğiniz lokasyona ücretsiz teslim edilecektir.