CicekCicek.com ‘ un tüm tasarımları %100 kendi tasarımlarımız olup, profesyonel Floral Design ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Sipariş ettğiniz her ürünün çiçekleri taze olarak temin edilip, siparişiniz üzerine hazırlanmaktadır.Sizi ve sizin sevdiklerinizi önemsediğimiz için her tasarımımız üzerine düşünülmüş, alışılagelmiş çiçek tasarımlarının dışında tasarlama misyonuyla hareket ediyoruz.

İşimizi sanat olarak görüyor, sevdiklerinize verdiğiniz değeri tasarımlarımıza yansıtma amacıyla en özel, en taze, en sıradışı tasarımları oluşturup, alışılagelmiş çiçek konseptinin dışına çıkıp, Aynı gün içerisinde, istediğiniz saat ve lokasyonda sevdiklerinizi mutlu etmek için canı gönülden çalışıyoruz.

Tüm siparişleriniz İstanbul/Şişli merkezli tasarım atölyemizden kendi araçlarımızla en ufak zarar görmeden, siz değerli müşterilerimizin özel günlerini daha da özel kılmak için buradayız.

CicekCicek.com ekibi olarak ticari kaygının yanında işimizi sanat olarak görüyoruz.Sevdiklerinizi en özel günlerini taçlandırma görevini bize emanet ettiğinizin farkındayız ve bu görevi layıkıyla yerine getirmek için 7/24 çalışmanın gururunu yaşıyoruz.